Symulator jazdy

Samochodu, wózka widłowego, koparki

Chcesz się poczuć niczym prawdziwy kierowca wyścigowy?
W Pracowni Symulatorów poczujesz dokładnie to, co czuje kierowca auta wyścigowego!


2 symulatory
50 różnych tras
160 samochodów

Symulator jazdy QS-S25 jest zaawansowanym urządzeniem zaprojektowanym z myślą o najbardziej realistycznej i precyzyjnej symulacji. Pozwala nam sprawdzić się w roli kierowcy samochodu poruszającego się po różnych trasach oraz wcielić się w operatora koparki lub wózka widłowego. Uczestnik zapoznaje się z budową i zasadami działania konkretnego symulatora oraz wyrabia umiejętności i nawyki prawidłowego prowadzenia lub obsługi danego mechanizmu. Do wyboru ma przeróżne modele min. Audi R8 V10 Plus, Ferrari 812 Superfast, Ford Mustang 2015, Lamborghini, Maserati, McLaren, Toyota TS040 Hybrid 2014 i wiele innych.

W skład urządzenia wchodzi fotel kubełkowy z regulacją ustawienia wraz z pasami bezpieczeństwa, koło kierownicy z systemem generującym opór, manipulator do operowania koparką lub wózkiem widłowym, zestaw pedałów, dźwignia zmiany biegów, dźwignia hamulca ręcznego, system dźwiękowy, komputer PC, system wizualizacji oraz gogle VR.Symulator lotu

Śmigłowca, samolotu

Symulator PS-3ROT-150 jest zaawansowanym symulatorem lotniczym oferującym nieskończone obroty wokół trzech podstawowych osi – yaw, pitch i roll. W skład urządzenia wchodzi platforma rotacyjna o 3 osiach swobody, niezbędne oprzyrządzenie lotnicze i ekran, na którym jest widoczna symulacja.

Symulator jest wiernym odzwierciedleniem prawdziwego samolotu, śmigłowca, który posiada profesjonalny i zaawansowany mechanizm. Po wejściu do kabiny uruchamiana zostaje symulacja (gra), którą steruje uczestnik. Osoba poczuje się jak pilot z prawdziwego zdarzenia. Gwarantujemy niezapomniane emocje, które na długo pozostaną w pamięci oraz dobrą zabawę. Lot w symulatorze obejmuje: krótki wstęp teoretyczny, opiekę instruktorską i symulację lotu.